Про магазин «Галерея інтер'єру»

Компанія «Галерея інтер'єру» на ринку з 2012 року. У нас є свої цехи для виготовлення своїх меблів та меблів на замовлення у м. Київ, сучасне обладнання та команда висококваліфікованих спеціалістів. Наші спеціалісти постійно вдосконалюють свою майстерність, навчаючись на курсах, відвідуючи виставки тощо. Ми стежимо за всіма сучасними тенденціями у виробництві та оздобленні меблів, щоб у будь-який момент втілити в життя найновіші, неповторні та сміливі ідеї.

 

Що ми робимо

 

Наша компанія працює в меблевій індустрії за трьома напрямками:

 

1. Компанія «Галерея інтер'єру» надає послуги з виготовлення меблів будь-якої складності та конфігурації за індивідуальним замовленням. Наші співробітники відстежують новинки та тенденції розвитку меблевого виробництва. Ми розповімо Вам, як підібрати та поєднати колірну гаму, матеріали, фурнітуру тощо. Завдяки спілкуванню та зворотному зв'язку з клієнтами ми допоможемо Вам зробити меблі практичні та зручні, починаючи із зовнішнього вигляду меблів, аж до розташування поличок у шафі. Ми хочемо, щоб Ваші меблі приносили Вам задоволення і служили довго, ми гарантуємо якість, тому що цінуємо репутацію нашої фірми. Детальнішу інформацію Ви можете прочитати в розділі «Меблі на замовлення» або зателефонувати нам.

 

2. Майже кожна людина має улюблений диван або тумбочку. Викинути шкода, а самим відреставрувати – немає часу чи вміння. Компанія «Галерея інтер'єру» пропонує Вам допомогу у реставрації меблів. За Вашим бажанням та на Ваш смак наші фахівці перетягнуть оббивку м'яких меблів; перефарбують, вкриють лаком столи, стільці, шафи тощо; зроблять обробку меблів; відреставрують корпусні меблі або антикваріат. Детальнішу інформацію Ви можете прочитати у розділі «Реставрація меблів» або проконсультуватися за телефоном.

 

3. Надання послуг з офарбування та виготовлення фасадів МДФ.

 

Як ми працюємо

 

Ви звертаєтеся до компанії «Галерея інтер'єру». У зручний для Вас час, наш співробітник безкоштовно під'їде до Вас, щоб створити проєкт, показати матеріали, зробити заміри, обговорити деталі, обумовити орієнтовну вартість виготовлення меблів, а також терміни монтажу готового виробу. Ми можемо запропонувати Вам обрати за каталогами тканини, матеріал для корпусних меблів, гарнітуру італійських виробників. Наприклад, під час реставрації меблів ми можемо працювати з Вашими матеріалами. Після узгодження всіх деталей укладається договір. Компанія «Галерея інтер'єру» дає гарантію на меблі 24 місяці. Наприкінці ми просимо залишити відгук або пропозиції для нас та наших клієнтів.

 

Наші переваги

 

Як було написано вище, компанія «Галерея інтер'єру» має свої цехи в м. Київ, і своє виробництво це дає нам великі переваги:

По-перше, наші фарбувальні камери дозволяють пофарбувати вироби будь-якого розміру та форми. Майстри мають безліч технологій різних варіантів обробки й ефектів. Супер-глянець, краколіт, патина, декапе – все це нам знайоме не з чуток;

По-друге, можна знизити час виготовлення меблів та контролювати виробництво;

По-третє, гарантуємо добре виконане замовлення, так як наші висококваліфіковані майстри працюють з якісним та перевіреним матеріалом.

 

Зворотний дзвінок

Заповніть форму та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.