З чого роблять фасади

Меблі відіграють важливу роль у створенні гармонійного інтер'єру. Особливо справа стосується меблевого фасаду. Подібно до того, як фасад будівлі задає йому стиль і вигляд, так і фасад меблів визначає смак і настрій приміщення. Щоб меблі були комфортними, а інтер'єр стильними, рекомендується розібрати всі види матеріалів та обрати підходяще.

Фахівці не обмежені у виборі дизайну меблів.

Найпопулярнішими матеріалами для фасаду вважаються:

      • Дерево. 

      • Алюміній та скло.

      • МДФ. 

      • ДСП.

      • Акриловий пластик.

      • Нано матеріал NTM Fenix

ДСП є плитою, виготовленою з деревної стружки. Мінус матеріалу – просочення формальдегідами. Його не можна назвати екологічним, але з переваг він багато в чому перевершує інші фасади. По-перше, це висока міцність, по-друге, стійкість до дії сонячних променів та миючих засобів. ДСП має безліч кольорів та фактур, а ціна на неї порадує своєю доступністю. Поверхня кухонних шафок, столів, з часом стирається, з'являються сліди, що не змиваються. У випадку ДСП такі зміни не загрожують. Фахівці гарантують його тривалий термін служби. Вологостійкість – не найяскравіша якість матеріалу, але й не найважливіша.

Ще один якісний матеріал – це МДФ. Абревіатура має назву від англійського слова Medium Density Fiberboard. Перекладається воно як «середньощільне волокнисте покриття». Виготовляється матеріал шляхом гарячого пресування волокон. Волокна пов'язані в килим, після обробки він шліфується і стає найбільш схожим на дерево. За якістю багато в чому перевершує натуральний матеріал. Завдяки вдосконаленій техніці виробництва, МДФ набагато міцніший за деревину і володіє кращими експлуатаційними якостями. На відміну від ДСП, волокнисті плити вологостійкі та доступні для різноманітного дизайну. Завдяки вологостійкості, цей матеріал найкраще підходить для кухні на замовлення. Якщо власники прихильники натуральних матеріалів, то їм підійдуть меблі з фасадом із масиву дерева. Природний матеріал має свої плюси та мінуси. Він екологічний та міцний, але при виборі можуть виникнути проблеми з підбором відтінків для інтер'єру. Такі меблі обмежені у фасоні та кольорі. Крім того, досить дорого коштують.

Найуніверсальнішими можна назвати алюмінієві фасади. Як правило, вони ґрунтуються на алюмінієвій рамці, в яку вставлені інші матеріали – пластик чи скло. Вони коштують ще дорожче, ніж дерево, але при цьому практичності алюмінію немає рівних. З недавнього часу наша компанія "Галерея Інтер'єру" почала створювати фасади з наноматеріалу NTM Fenix. Ідеально матова поверхня фасадів з антипальчиковим покриттям має приємний тактильний ефект та завдяки нанотехнологіям здатність до регенерації, тобто відновлення внаслідок механічних пошкоджень.

Зворотний дзвінок

Заповніть форму та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.