Fenix NTM

NTM FENIX

Матеріали дизайну інтер'єру потребують ряд ключових характеристик: міцність, стійкість до ударів, подряпин та корозії, а також естетичними та технічними характеристиками, які роблять поверхню привабливою та витонченою. На нанометровому масштабі, всі ці властивості - механічна міцність, електропровідність, еластичність, гідроздатність, оптичні властивості, покриття антивідблиску та анти-подряпини - можуть використовуватися для створення нових типів матеріалів. НІ відбитків пальців, НІ подряпин, НІ плям. Все це новий наноматеріал NTMFenix

Нанотехнології, що застосовуються у виробництві Fenix NТМ призводять до чудової стійкості до подряпин та відновлення мікро-подряпин. Компанія Fenix NТМ має покращений опір властивостей частинок, які настільки малі (нано-розміру, менше ніж 100 нм), що їх не видно неозброєним оком. Застосовуючи розумні високотехнологічні процеси, ці наночастинки рівномірно розподілені у спеціально розроблене покриття для Фенікс NТМ. NТМ Fenix є дружнім та безпечним матеріалом, також підходить для контакту з харчовими продуктами.

ЗАВЖДИ ЯК НОВИЙ

Коли теплішає, невелика подряпина на меблях з Fenix NТМ може бути відновлена. Це також невелике нанотехнологічне диво. DVD-диск, що перезаписується, заснований на тому ж принципі: лазерний імпульс викликає тепловий шок, що змушує покриття на DVD дисках змінюватися з "кристалічної" на "аморфною". Тверді матеріали можуть існувати у різних формах: у кристалічному стані атоми рівномірні, а в аморфному стані атоми розподілені нерівномірно.

ЛЕГКО ЧИСТИТЬСЯ

Fenix NТМ гігієнічний та легко чиститься. Матова антипальчикова поверхня має антистатичні властивості, тому не притягує пил і значно знижує бактеріальне навантаження. Не вимагає особливої обробки: все, що потрібно, це вологою тканиною, з гарячою водою або делікатним миючим засобом протерти поверхню. Майже всі побутові миючі та дезінфікуючі засоби можуть бути використані.

ПОДРЯПИНИ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ

Одна з найбільш інноваційних характеристик Fenix NТМ стосується мікроподряпин: якщо матеріал не підлягає ремонту, він може бути відновлений за допомогою теплової обробки (погладити праскою) нескінченну кількість разів. Крім того, можна прибрати невеликі потертості за допомогою губки меламіну одразу або через 24 години.

ВІСІМ ГОЛОВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

1) низьке світловідбиття, супер-матова поверхня;

2) термальне відновлення мікро-подряпин;

3) не залишаються відбитки пальців;

4) м'яка на дотик;

5) стійкість до подряпин та стирання;

6) теплостійкість;

7) висока стійкість до кислот, розчинників та побутових реактивів;

8) поліпшення антибактеріальних властивостей.

 

Асортимент складається з 15 кольорів: 11 однотонних кольорів та 4 перламутрових.

 

Зворотний дзвінок

Заповніть форму та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.

Замовити

заповніть це поле

Дякуємо за заявку

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Виникла помилка.

Будь ласка, спробуйте повторити трохи пізніше.